تائید
فروش مسکونیآپارتمانسهیلیان / شیرمرد جنوبی / 92 متر / دوخوابه /

سهیلیان / شیرمرد جنوبی / 92 متر / دوخوابه /

1 روز پیش در نارمک جنوبی

متراژ
92
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏13,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏143,478,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
با سلام ارادت مند شما فرجی هستم
تک واحدی / شخصی ساز /
3 طبقه تک واحدی طبقه 3/
انباری سندی 5 متری /
سالن مربع بزرگ پرده خور /
گذر 8 متری بن بست دنج خلوت/
تراس کاربردی / 2 خوابه بزرگ تخت خور/
مالک فروشنده/ املاک پارسه