تائید
فروش مسکونیآپارتمانسوئیت شیک وتمیز باموقعیت عالی/امیرکبیر

سوئیت شیک وتمیز باموقعیت عالی/امیرکبیر

2 روز پیش در حمیدیان

متراژ
50
ساخت
1400
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏1,930,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏38,600,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بسم الله النور...☀️

✨ سوئیت 50متری نسقی/(امیرکبیر)
✔️ امتیازات: گاز، برق، آب
✔️ کف سرامیک
✔️کناف ونورپردازی
✔️هود
✔️گاز رومیزی
✔️کابینتMDF
✔️گزینه مناسب برای سکونت وسرمایه گذاری
✔️قابلیت رهن تا300میلیون تومان

☀️ املاک فردای روشن ☀️
به دنبال خانه ای مناسب هستید؟ تیم جوان و مجرب ما در املاک فردای روشن آماده است تا بهترین گزینه ها را با توجه به نیازهای شما ارائه دهد.
خدمات ما:
• مشاوره تخصصی در خرید، فروش و اجاره املاک
• آشنایی با محله های ایده آل و امکانات رفاهی
✨ چرا ما؟
• کادر جوان و متخصص که به روزترین اطلاعات بازار را دارند

با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید!
(ساعت پاسخگویی 10 صبح تا 10 شب)
✅املاک فردای روشن - آینده ای مطمئن با تیمی جوان و پویا.
مالکین محترم میتوانند فایلهای فروش واجاره خود را به مابسپارند.