تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریسوله 911 متری شهرک بهار روستای بهار ونک شهاب

سوله 911 متری شهرک بهار روستای بهار ونک شهاب

7 ساعت پیش در بهار (مشهد)

اتاق
1
متراژ زمین
911
سال
1405
قیمت کل
‏12,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏13,995,000 تومان
باسلام

سوله صنعتی به متراژ 911 متر با 17 متر حاشیه.
ارتفاع 6 متر.
ستون ها آهن 16 دوبل.
درب بزرگ ریلی.
40 متر دفتری.
2 حلقه چاه 10 متری.
وسط سوله بدون پایه و یکدست.
کف بتن ، آستر سیمان.
موقعیت و لوکیشن عالی.
فاصله تا برق و گاز حدود 50 متر.
دست اول !!!
بدون واسطه!!!!

اطلاعات بیشتر و موارد مشابه تماس در خدمتم.

اطلاعات املاک سیّاحی
نبش بهار8