تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریسوله بهداشتی 400 متری با برق 50

سوله بهداشتی 400 متری با برق 50

2 هفته پیش در صفادشت

متراژ
407
ساخت
1401
اتاق
2
قیمت کل
‏21,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏51,597,000 تومان
املاک لطفا تماس نگیرد
407 متر کل
278 متر سوله
35 متر اداری
برق 50
آب
گاز
نگهبان 24 ساعته

املاک صنعتی تمندان
در زمینه خرید و فروش
رهن و اجاره سوله و کارخانه
و خط تولید،معادن
در استان تهران و البرز
مالکین محترم در صورت تمایل ملکهای خود را بما بسپارید
نجف پور