تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریسوله سالن کارگاه بهداشتی جاده کلات

سوله سالن کارگاه بهداشتی جاده کلات

1 روز پیش در شهرک صنعتی مشهد

متراژ
212
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏3,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏17,452,000 تومان
متراژ 212 متر کف سنگ دیوار ها سرامیک
سقف آهن 12 نورد شده ساخت عالی درب برقی سرویس با حمام
حاشیه جاده مجتمع نگهبانی 24 ساعته
با برق 3 فاز آب گاز در دست اقدام
تخفیف برای شما که دنبال ملک به قیمت هستید حضوری وقت میزارید دارد
رهن اجاره 100 با ماهی 18 میلیون