تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریسوله فروش 3737متر شهرک صنعتی خوارزمی (سلولوزی)

سوله فروش 3737متر شهرک صنعتی خوارزمی (سلولوزی)

1 هفته پیش در شریف‌آباد

متراژ
3737
ساخت
1404
اتاق
+4
قیمت کل
‏35,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏9,365,000 تومان
3737متر زمین
1500متر سوله استاندارد با پایه جرثقیل ارتفاع 9متر
110متر اداری و کارگری داخل محوطه نیمه کاره
محوطه و اداری تکمیل میگردد
برق 3فاز 100آمپر و آب و گاز
سند و پایان کار
مجوز سلولوزی (صحافی)
تاریخ آگهی 08/13
⚜️ آقای سوله⚜️
✅️بزرگترین مرکز فروش و اجاره سوله شرق استان تهران
✨️ مدیریت آقای ناصر عقیلی✨️
15سال سابقه درخشان در امر املاک صنعتی

ما سر انجام شما را به ملک ایده آل خود میرسانیم

شعبه 1: پاکدشت خاتون آباد بلوار امام رضا بهر اصلی بین پل دوم و سوم پلاک 1248 آقای سوله شعبه مرکزی
شعبه 2: جاده خاوران 50متر بعد از جوجه طلایی ورودی مسکن مهر امین
شعبه3: روبروی شهرک صنعتی شنزار 50متر بعد از دوربرگردان شنزار به سمت مشهد نرسیده به عباس آباد آقای سوله
شعبه 4: عباس آباد بلوار ابن سینا

حوزه فعالیت شهرکهای صنعتی
خاوران،تهرانپارس،اتحاد،سازمان آب،فن آوران، آهنکاران،سایت چوب،چوبستانه،عباس آباد علاقه مند، کاوه،بهارستان،ثامن الحج،توتک،سنگ تراشان،فرون آباد،خاتون آباد،پاکدشت،آلوئک،جمال آباد،شریف آباد،شنزار،شهرک صنعتی عباس آباد،علی آباد پایتخت،جنت آباد،خوارزمی،ایوانکی،شهرک گرمسار