تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریسوله فروش 6200متر عباس آباد (فلزی)

سوله فروش 6200متر عباس آباد (فلزی)

1 هفته پیش در شریف‌آباد

متراژ
6200
ساخت
1400
اتاق
+4
قیمت کل
‏100,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏16,129,000 تومان
6200متر زمین
1500متر سوله استاندارد دو قلو
1500متر فنداسیون و مجوز احداث نشده
700متر اداری و دفتری و کارگری در سه طبقه
دو تا جرثقیل سقفی 5تن و 8تن
برق 250 آمپر سه فاز گاز G65 و آب شهری
سند و پایان کار
مجوز فلزی
تاریخ آگهی 20\09
⚜️ آقای سوله⚜️
✅️بزرگترین مرکز فروش و اجاره سوله شرق استان تهران
✨️ مدیریت آقای ناصر عقیلی✨️
15سال سابقه درخشان در امر املاک صنعتی

ما سر انجام شما را به ملک ایده آل خود میرسانیم