تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریسوله فروشی/2500متری/سند تک برگ/بر اصلی

سوله فروشی/2500متری/سند تک برگ/بر اصلی

9 ساعت پیش در ماهدشت

اتاق
3
متراژ زمین
2500
سال
1382
قیمت کل
‏65,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏26,000,000 تومان
سند اداری
دارد
✅️2500متر زمین
✅️1200متر بنا
✅️800متر سوله 2 قلو
✅️90 متر انبار بین سوله ها
✅️90 متر اداری 2 طبقه
✅️80 متر کارگری
✅️100متر سرویس بهداشتی
✅️2عدد برق 3 فاز 100 آمپر و 25 آمپر
✅️آب و گاز شهری
✅️خط تلفن
✅️پایان کار و سند تک برگ
✅️150متر فونداسیون توسعه سوله
✅️سیستم گرمایشی و سرمایشی تمام بناها روشن
✅️موتور خانه400 هزار کیلو کالری

آدرس:ماهدشت

✔️مشاور امور ملکی شما:خانم شایسته

انواع فایل های صنعتی و کارگاهی برای اجاره و فروش با قیمت و شرایط مختلف موجود می باشد.