تائید

سوله کارگاهی متراژ 175

1 روز پیش در برخوار

متراژ زمین
175
سال
1397
قیمت کل
‏3,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏17,142,000 تومان
سند اداری
دارد
سوله کارگاهی در ظهیری آباد
منطقه بسیار امن
کوچه شخصی
برق 3فاز مشترک
آب چاه شخصی
فاصله تا خیابان اصلی یک پلاک
دارای سند 6دانگ
150متر سالن
کوچه کامل کارگاهی
متراژ کل 175متر
(کارگاه یک سال اجاره داده شده به قیمت 100میلیون رهن و 12میلیون اجاره که قابل واگذاری می باشد )