سوم نیروهوایی 101متر لوکیشن دنج جشنواره نور گذر18م
4 روز پیش در نیرو هوایی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
101
ساخت
1390
قیمت کل
22,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
222,772,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⬅️ نیروهوایی ، سوم نیروهوایی
⬅️ 5طبقه ، 2واحدی ،طبقه 4
⬅️ 101متر ، 2خواب ، 15ساله
⬅️ سالن پرده خور
⬅️ فرعی دنج و مشجر
⬅️ بالکن کاربردی قابل چیدمان
⬅️ جشنواره ای از نور و آفتاب
⬅️ 2700 رهن مستاجر از ما
⬅️ با پرداخت 19300 نقد صاحب یک آپارتمان در خور تحسین شوید.
⬅️ توضیحات ویژه و بازدید = تماس
✨✨✨✨✨✨✨✨✨
⬅️ مشاور شما : پیمان
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.