تائید
فروش مسکونیآپارتمانسوپرایز ویژه / واحد 69 متری / دوخواب / نورگیر

سوپرایز ویژه / واحد 69 متری / دوخواب / نورگیر

8 ساعت پیش در شهرک آزادی

متراژ
69
ساخت
1398
قیمت کل
‏5,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏86,231,000 تومان
طبقه
3
آیا به دنبال خانه ای هستید که فراتر از یک سرپناه باشد؟

⏹️این واحد 69متری، 2 خوابه و بسیار خوش نقشه، یک شاهکار تمام عیار در طراحی داخلی است. تمامی جزئیات آن (فول دیزاین) با بالاترین کیفیت اجرا شده و هیچ فضای پرتی در آن مشاهده نمی شود.

⏹️ویژگی های برجسته:
* آشپزخانه رویایی: قلب خانه شما با کابینت های مدرن و طراحی هوشمندانه، ایده آل برای هر سرآشپزی.
* غرق در نور: واحدی دلباز و پر انرژی.
⭕واقع در اندیشهبورس سرمایه گذاری ملک
⏹️شرایط پرداخت منعطف و آسان:

⏹️بخشی از مبلغ را نقد بپردازید و مابقی از طریق رهن کامل واحد توسط مستاجر و وام مسکن قابل تامین است. بهترین فرصت برای خانه دار شدن و یک سرمایه گذاری مطمئن.

⏹️بازدید شما، پایان جستجوهای شماست.

⏹️ جواندوست هستم از دپارتمان بزرگ نگین غرب مشاور و راهنمای شما در امور خرید و فروش ملک
⏹️همین امروز برای هماهنگی بازدید و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.