سوییت 70 متری دو خوابه صومعه سرا فومن ( کلبه خاص )
1 روز پیش در معلم
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
70
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
3,120,000,000 تومان
قیمت هر متر
44,571,000 تومان
تعداد کل طبقات
2
درود و ارادت
فروش سوییت در تولم شهر ( جمعه بازار )
مساحت کل ملک 70 متر
دو خوابه
کف سرامیک
سقف کناف کاری
نور پردازی و نورگیر فوق العاده
انشعابات آب و برق و گاز اختصاصی تحویل
مدارک نسق معتبر و سلسله مراتب بدون مشکل
فاصله 50 متری با جاده اصلی فومن به رشت
زیر قیمت استثنایی
جهت بازدید تماس بگیرید
خرید و فروش
شهری و روستایی
مغازه و آپارتمان و خانه ویلایی نو ساز و کلنگی و زمین های مسکونی و باغات و شالیزار
نقشه برداری و تفکیک اراضی و سیماک و پیمانکاری ساختمان
صفر تا صد در خدمتتون هستم
( املاک کلبه خاص )
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.