ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
شالمان ویلایی
3 هفته پیش در سنندج
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
145
ساخت
1395
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
190
قیمت کل
33,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
173,684,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی شده
بالکن
دارد
جنس کف
سرامیک
1️⃣جزییات ملک :
2️⃣نوع ملک : ویلایی
3⃣متراژ : 190 متر مربع
4⃣طبقات : 3 طبقه - طبقه اول جدا طبقه دو و سه دوبلکس
5⃣امکانات : دوبلکس - پارکینگ - انباری - حیاط - کناف و نورپردازی - کف سرامیک - پکیج
6️⃣توضیحات : ملک فوق کاملا بازسازی شده و لوکس میباشد
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت