شاهکار معماری دروس / 150 متر لوکس با نور آکواریومی
8 ساعت پیش در دروس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
150
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
89,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
593,333,000 تومان
طبقه
5
.
( درود و احترام )
( ادعای ما ارائه بهترین هاست )
وقتی تخصصِ یک سازنده بنام در منطقه 1 و 3 با متریال های تراز اول جهانی ملاقات می کند، فراتر از یک آپارتمان، یک اثر هنری خلق می شود.
تقدیم به سخت پسندان
واحدی 150 متری در قلب شاه نشین دروس ، با استانداردهایی که در هیچ جای دیگری نخواهید یافت.
ویژگی های منحصر به فرد :
⚜️ نورگیری آکواریومی از 3 طرف که ساختمان را در میان نور
قرار می دهد.
⚜️ پلان بی نظیر با پاگرد اختصاصی و تراس کاربردی برای لحظات
آرامش.
⚜️ نوساز و کلید نخورده، با استفاده از برندترین متریال های لاکچری
وارداتی.
⚜️ ساختمان کم واحد در لوکیشنی بی نظیر، با مشاعات مجلل و
خیره کننده.
طبقه آخر (با چشم انداز و نور بی رقیب).
✅ سند تک برگ شخصی و کاملاً بدون ریشه (شفاف و بی نقص).
فروشنده قطعی ، به قیمت رسیده
برای تجربه ی این شکوه، هماهنگ کنید.
مشاور شما ، قربانی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.