ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
شاهکارمعماری سعدی تک واحدی اشرافی تحویل شهریور
شاهکارمعماری سعدی تک واحدی اشرافی تحویل شهریور
13 ساعت پیش در ملایر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
135
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
12,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
90,000,000 تومان
طبقه
2
✨ کلکسیون واحدهای لوکس تک واحدی - تحویل آخر شهریور! ✨
موقعیت ویژه: خیابان سعدی
5 واحد تک واحدی با طراحی بی نظیر و متریال در سطح کلاس برتر؛ مناسب سکونت لوکس یا سرمایه گذاری مطمئن.
مشخصات منحصر به فرد
✅متراژها: 103 متر و 135 متر
✅واحدهای 135 متری: 3 خواب :دوخواب مستر
✅طبقه همکف: 2 خواب
✅همه واحدها تک واحدی (تجربه حریم خصوصی واقعی)
✅متریال و کیفیت ساخت (لاکچری واقعی)
✅نمای سنگ عباس آباد
✅گرانیت خرم دره اسکرچ:برای کف مشاعات، راه پله، لابی، حیاط خیلی کاربردیه.
✅گرانیت فرآوری فلیم:ضدلغزش
مناسب فضاهای بیرونی یا جاهایی که ایمنی مهمه
ظاهرش مات، شیک و صنعتی-لوکسه.
✅مشاعات فول سنگ
✅کف واحدها سرامیک 1×1
✅دیواره های سرویس ها قواره اسلبی (تمام سنگ یک تکه)
شرایط فروش
ورودی 80٪
قیمت متری: 90 میلیون تومان (مقطوع)
✅ برای واحد 103 متری: قیمت راهِ تخفیف دارد
⏳ تحویل: آخر شهریور
مشاور: امیرمحمد ارزنده
آدرس دفتر: خیابان شهدا میدان زندیه جنب فروشگاه اسنوا،ساختمان تجاری نیکان طبقه اول
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت