تائید
فروش مسکونیآپارتمانشخص ساز 135 متری 3 خواب فاز3 واحد خام

شخص ساز 135 متری 3 خواب فاز3 واحد خام

1 هفته پیش در فاز 3

متراژ
135
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏9,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏69,629,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
✨1 درود

✅فاز 3

✅شخصی ساز

✅سازنده معتبر

✅135 متری

✅ 3 خواب

✅طبقه 5

✅واحد خام

✅پشت به نما

✅پارکینگ مسقف ریموتی

✅انباری آسانسور

✅سازه بهترین متریال درجه یک

✅5 در صد از مبلغ کل بابت تحویل سند کسر می شود
✅تحویل سند 6 ماه دیگ

✅بهترین لوکیشن

✅دسترسی عالی به مدرسه مترو گرند مال بازارچه و غیره

⚜️مشاور تخصصی شما خانم محمدی ⚜️
⚜️املاک و دپارتمان بزرگ زودل ⚜️