تائید
فروش مسکونیآپارتمانشخصی ساز /114متر/فاز صفر /نوساز/بدون پرتی

شخصی ساز /114متر/فاز صفر /نوساز/بدون پرتی

1 هفته پیش در فاز صفر

متراژ
114
ساخت
1404
قیمت کل
‏6,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏58,771,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدا
واحد آپارتمان شخصی ساز در فاز صفر پرند
محیطی دنج و با دسترسی بسیار قوی برای زندگی
پاساژ طلا، دانشگاه، میدان تره، بار مترو و..

جهت بازدید تماس بگیرید