تائید
فروش مسکونیآپارتمانشخصی ساز / تکواحدی / آپارتمان 77 متری / یکخواب

شخصی ساز / تکواحدی / آپارتمان 77 متری / یکخواب

2 روز پیش در دولت آباد ری

متراژ
77
ساخت
1404
اتاق
1
قیمت کل
‏13,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏175,324,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✓ شخصی ساز
✓ تکواحدی
✓ آپارتمان 77 متری
✓ یک خواب مستر
✓ قابلیت دو خواب شدن
✓ نور گیر عالی
✓ خوش نقشه
✓ بالکن
✓ آسانسور
✓ پارکینگ ( بصورت جداگانه محاسبه میگردد )
✓ انباری
✓ واحد خام می باشد

✓✓ تهاتر با واحد دو خواب تا 90 متر ✓✓

✓ دسترسی عالی به مراکز خرید

(((( واحد تخلیه و آماده بازدید با هماهنگی قبلی ))))

«جهت اطلاعات بیشتر و فایلهای مشابه تماس بگیرید »

مشاور امور ملکی میثم ظهوری پور

⭐⭐⭐⭐⭐ املاک ظهوری ⭐⭐⭐⭐⭐

با مدیریت فراس ظهوری پور