تائید
فروش مسکونیآپارتمانشروعی جدید را باما تجربه کنید

شروعی جدید را باما تجربه کنید

16 ساعت پیش در فاز 2

متراژ
110
ساخت
1404
قیمت کل
‏650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏5,909,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
واحدهای
مالکیت 110 متر
پارکینگ سندی
سند 5 برگی
450 میلیون وام با کارمزد 4٪
در اقتصادی که تورم دو رقمیه
یعنی استفاده از پول ارزان برای خرید دارایی واقعی.»
با یک سال تنفس و باز پرداخت 15ساله
فرصتی تکرار نشدنی
برای اطلاعات بیشتر و بازدید حضوری
تماس بگیرید ممنون
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس نهضت ملی مسکن امتیاز اسلامشهر پرند رباط کریم