تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهشریعتی 350 متر تجاریو اداری مستقل

شریعتی 350 متر تجاریو اداری مستقل

1 هفته پیش در قلهک

متراژ
350
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏500,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,428,571,000 تومان
شریعتی قلهک

235 متر زمین

180 متر تجاری کف

170 متر سند اداری + روف مستقل با آسانسور

بدون حتی یک مشابه در منطقه

مشاور شما: کامرانی