تائید
فروش مسکونیآپارتمانشمس آباد مجیدیه شمالی 75 متر 2 خواب تکواحدی فول

شمس آباد مجیدیه شمالی 75 متر 2 خواب تکواحدی فول

1 روز پیش در شمس‌آباد

متراژ
75
ساخت
1404
قیمت کل
‏15,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏210,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️به نام خداوند بخشنده مهربان ⚜️
⚜️شمس آباد ،؛،؛، مجیدیه شمالی ⚜️
⚜️همجوار پارک و بوستان ⚜️

------------------&&&-------------------
✅️75 متر ✅️2 خواب
✅️تکواحدی ✅️نوساز
✅️پارکینگ ✅️انباری
✅️آسانسور

(((شرایط بسیار ایده آل جهت سرمایه گذاریی)))
----------------&&&---------------
شرایط پرداخت:
50٪عقد قرارداد ،؛، 50٪درصد طول مدت ساخت

------------------&&&-----------------
✅️ بسیار خوش نقشه
✅️ نور و آفتاب بسیار عالی
✅️ تحویل خرداد ماه 1406

■تجاری

باعث افتخار است که در امور ملکی همراه شما هستم....
((( گروه مشاورین آژانس املاک نیکان )))