تائید
فروش مسکونیآپارتمانشمس اباد /51متری /1خ/فول بازسازی

شمس اباد /51متری /1خ/فول بازسازی

12 ساعت پیش در شمس‌آباد

متراژ
51
ساخت
1385
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏10,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏205,882,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
سلام عرض ادب
گروه مشاورین آژانس الماس
〽️متراژ:51متر
〽️تعداد اتاق خواب :1خ

کارشناس امور ملکی شما:امیر