تائید
فروش مسکونیآپارتمانشمس اباد خیابان کرد /87متری 2خ/ فول

شمس اباد خیابان کرد /87متری 2خ/ فول

6 روز پیش در شمس‌آباد

متراژ
87
ساخت
1402
قیمت کل
‏19,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏227,586,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
6
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
5
سلام عرض ادب
گروه مشاورین املاک الماس
⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡
〽️متراژ :87متر
〽️تعداد اتاق خواب :2خ
کارشناس امور ملکی شما :امیر