تائید
فروش مسکونیآپارتمانشمس پور خزر/133متر 3خواب/تکواحدی نوساز

شمس پور خزر/133متر 3خواب/تکواحدی نوساز

1 روز پیش در جهاد

متراژ
133
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏11,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏87,969,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
یکی از واحد هایی که تو رنج قیمت خودش کم نظیره 3 خواب با قیمت 11 میلیارد✅️

133متر سالن خوش نقشه
3خواب استاندارد
هرسه خواب کمد دیواری
4طبقه تکواحدی
طبقه دوم موجود برای فروش
نمای بسیار زیبا
فول امکانات نوساز
قیمت بسیار عالی

"قابلیت رهن تا مبلغ 2500 میلیارد
سند تک برگ آماده انتقال هست
قابلیت دریافت وام تا مبلغ 1080 میلیارد"

*فایل های متنوع فروش و پیش فروش رنج قیمت های مختلف معلم،رشتیان،گلسار،منظریه،لاکانی و..... موجوده*

جهت بازدید کافیه تماس بگیرید✅️