تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبشهران،براصلی/123متر/سنداداری/20مترتابلوخور

شهران،براصلی/123متر/سنداداری/20مترتابلوخور

2 هفته پیش در شهران شمالی

متراژ
123
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
‏35,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏288,617,000 تومان
طبقه
2
سلام

شهران. براصلی خیابان
123 متر
سند اداری
20 متر تابلوخور
تابلوخور و دید استثنایی بدون نمونه مشابه
دارای پارکینگ سندی
انباری سندی 2 عدد
آسانسور
نقشه یک سالن فلت به همراه 3 اتاق کار و یک آبدارخانه کوچک
11 سال ساخت
ساختمان اداری تجاری
مناسب همه مشاغل : شرکت ها ، موسسات ، هلدینگ ها ، دفاتر املاک ، دندانپزشکی ، کلینیک ها ، مطب های زیبایی ، و سایر مشاغل اداری ….

مشاور تخصصی املاک تجاری و اداری تهران : فرزاد