تائید
فروش مسکونیآپارتمانشهران شمالی 107متر 2خواب نوساز فول شیک

شهران شمالی 107متر 2خواب نوساز فول شیک

1 هفته پیش در شهران شمالی

متراژ
107
ساخت
1404
قیمت کل
‏29,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏275,700,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
فوق العاده خوش نقشه وشیک
دسترسی آسان به مراکز خرید
107متر 2خواب طبقه اول فول امکانات شیک
پدیده ای از نور و نقشه
نوساز کلید نخورده
صد در صد زیر قیمت منطقه میباشد
بشتابید و این فرصت استثنایی را از دست ندهید
بهترین فرعی با لوکیشنی بی نظیر
مناسب برای مشکل پسندها
فایل کاملآ شخصی املاک
بازدید. مساوی با پسند شما عزیزان میباشد
اگر قصد خرید واحد خوبی را برای سکونت یا سرمایه گذاری را دارید دیدن این واحد استثنایی را از دست ندهید
مشاور شما حاجیان