تائید
فروش مسکونیآپارتمانشهرزیبا/106متر/ ویو دار و جذاب/سرتاسر پرده خور/فول

شهرزیبا/106متر/ ویو دار و جذاب/سرتاسر پرده خور/فول

7 ساعت پیش در کوی فردوس

متراژ
106
ساخت
1384
قیمت کل
‏19,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏179,245,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
توجه ❌❌❌❌

به مشخصات و قیمت دقت کنید ❌❌❌

✅انتهای آیت الله کاشانی ، شهرزیبا ( اندیشه )
❎❎ لوکیشن فوق العاده دنج با دسترسی عالی ❎❎

☑️104 متر ، دو خواب
☑️کم واحد
☑️رو به آفتاب مستقیم
☑️سالن سرتاسر پرده خور
☑️ویو ابدی
☑️رو به فضای سبز ( بسیار چشم نواز )
☑️نقشه واقعا رویایی
☑️سالن قابلیت چیدمان 3 دست مبل
☑️پارکینگ انباری آسانسور
☑️بالکن

✍️برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفاً تماس بگیرید

✳️املاک بزرگ باراد
خانم رحمانی