شهرک امید/2 تراس/85متر/با پارکینگ/محوطه امن و آرام
1 هفته پیش در فاز 7 مهستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
85
ساخت
1401
قیمت کل
3,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
35,294,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨ رویال ملک ✨
✨ شهر مهستان بورس سرمایه گذاری ملک با قدرت نقد شوندگی سریع ✨
❌️ کد فایل: 107
❌️ قیمت تمام شده 3 میلیارد و 350 می باشد ❌️
✅️ مشخصات واحد:
✴️ طبقه سوم | دو خوابه مشاعات تمیز
✳️ با پارکینگ و انباری اختصاصی واحد شما
✴️ منطقه با امکان رشد سرمایه و ارزش ملکی
✳️ فول دیزاین شده و عالی مناسب سکونت شما
✴️ دارای تجاری و مراکز خرید احداث شده در محله
✳️ 85 متر در بلوکی 20 واحدی | هر طبقه 4 واحد می باشد.
⭕ خریدار های محترم با هر بودجه ای در کل منطقه براتون واحد موجود دارم منتظر صدای گرمتون هستم تماس بگیرید ⭕
❌️ 350 میلیون به عنوان رهن از قیمت کل کسر شده ❌️
✴️ فقط با پرداخت 3 میلیارد و 350 میلیون تومان
✳️ صاحب این واحد خوش نقشه در مهستان شوید.
☎️ متین مرادی | رویال ملک
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.