شهرک جنگلی با مالکیت و سندتک برگ آماده ساخت امتیاز
3 هفته پیش در آزادگان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
400,000,000 تومان
قیمت هر متر
2,285,000 تومان
⭐️⭐️⭐️املاک بزرگ پردیس⭐️⭐️⭐️
-------------------------------------
️❇️متراژ 175 متر
️❇️موقعیت عالی
️❇️قابل ساخت
️❇️مستثنیات =سند تکبرگ
️❇️دارای کوچه 8متری
️❇️دارای نقشه تفکیکی
️❇️انشعابات نزدیک ملک
️❇️منطقه برند جنگلی توریستی
️❇️نزدیک ساحل
️❇️ویو رویایی
️❇️شهرکی
️❇️انشعابات آب برق گاز
️پیش پرداخت =400میلیون الباقی طی 5 ماه
✔دارای اقامت یک روزه رایگان برای مشتریان عزیز
برای اطلاع از فایل های بیشتر تماس بگیرید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.