تائید
فروش مسکونیآپارتمانشهرک سلیمانی 94 متری مسکن ملی

شهرک سلیمانی 94 متری مسکن ملی

1 هفته پیش در اراک

متراژ
94
ساخت
1403
انباری
ندارد
قیمت کل
‏6,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏69,148,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️⚜️⚜️دپارتمان املاک آنوش ⚜️⚜️⚜️
فروش آپارتمان طبقه ششم – 11 طبقه واحدی

متراژ: 94 متر مربع
✅️انباری و پارکینگ
✅️سند شش دانگ
✅️ساخت سال 1403
✅️سالن پذیرایی و آشپزخانه

امکانات:

✅️کابینت های مدرن های گلاس

✅️سقف نور مخفی و لاین نوری

✅️کولر گازی ابی

✅️کمد دیواریهای بزرگ. جادار داخل هر دو اتاق

✅️ هود تو کار گاز رو میزی

✅️انتن مرکزی

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️واحد فوق در رهن مستاجر میباشد ب مبلغ 450 میلیون

واحدی شیک، خوش نقشه و آماده سکونت
مناسب برای زندگی یا سرمایه گذاری
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
⚜️⚜️⚜️دپارتمان املاک آنوش ⚜️⚜️⚜️