تائید
فروش مسکونیآپارتمانشهرک صدف فاز 4 88 متر دو خواب

شهرک صدف فاز 4 88 متر دو خواب

3 ساعت پیش در کیش

متراژ
88
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏16,720,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏190,000,000 تومان
طبقه
1
شهرک صدف
فاز 4
88 متر دو خواب
خواب مستر
پنجره قدی
زمین دوبر
تک واحدی
نیم طبقه اول