تائید

شهرک صنعتی توتک 580 متر

1 هفته پیش در خاوران

متراژ
580
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏11,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏19,827,000 تومان
زمین در شهرک صنعتی توتک میباشد
وکلیه املاک منطقه صنعتی و داری نگهبانی
سه طرف بسته قلفتی
11.80متر بهر کوچه. متراژ کلی583.75متر
کل کوچه امتیازگاز و برق فشار قوی دارند
فاصله تا خیابان آسفالت 100 متر و تا تهران یک ربع 16 کیلومتر
قیمت هم قابل مذاکره و آگهی شخصی می باشد.به دلیل مشغله کاری اگر پاسخ گو نبودم پیام دهید