تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریشهرک صنعتی چهاردانگه فروش سوله(سهند)

شهرک صنعتی چهاردانگه فروش سوله(سهند)

13 ساعت پیش در چهاردانگه

2
متراژ زمین
225
سال
1390
قیمت کل
‏21,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏93,333,000 تومان
⚜️املاک بهاران⚜️

⏺️ فروش سوله 225 متری سهند
⏺️ سقف حیاط پوشیده
⏺️ آب و برق
⏺️ سند آماده انتقال
املاک بهاران ارائه دهنده بهترین فایل ها برای سرمایه شما
⏺️ خرید فروش رهن اجاره
ما تا لحظه آخر کنار شما هستیم
شهرک صنعتی چهاردانگه
خیابان 21 پلاک 21