ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
شهرک غرب*158متر* نوساز (دوپارکینگ) تکواحدی غرق نور
شهرک غرب*158متر* نوساز (دوپارکینگ) تکواحدی غرق نور
2 هفته پیش در ایوانک
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
158
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
62,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
392,405,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
«کارشنـاس خریـد و فـروش آپارتمـان»
..........................................................
⬛ کـد آگـهی: 158HA30
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
⬅️شهرک غرب*158متر* نوساز (دوپارکینگ) تکواحدی غرق نور➡️
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
⭕فرعی دنج و خلوت⭕
✅تک واحدی، نوساز کلید نخورده✅
✔️ موقعیت: شهرک غرب، بلوار دادمان، سپهر
✔️ متراژ: 158 متر
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
«این واحـد تنهـا یکـی از صدهـا واحـد مسکونی مـا می باشد»
جهـت کسـب اطلاعـات بیشـتر و یا معـرفی موارد دیـگر:
☎️ همین حالا تماس بگیرید
☎️ (حتـی ایـام تعطیـل)
☎️ با افتخـار پاسخگـو هـستم
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
املاک پایتخت نوین
⬛ مشاور قدیمـی املاک مسکونـی: ارشــادی
.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
واقعی بودن عکس :
*
تطابق عکسها با واقعیت ملک