تائید
فروش مسکونیآپارتمانشهرک غرب/210متر/نوساز/تکواحدی

شهرک غرب/210متر/نوساز/تکواحدی

5 ساعت پیش در دریا

متراژ
210
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏120,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏571,428,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
6
_._._._._.⚜️شهرک غرب،توحیدها⚜️._._._._._
________________________________________
⚜️نوساز و تکواحدی
⚜️2پارکینگ باکس سندی
⚜️سازنده برند منطقه 1 و 2
⚜️موقیعت استثنایی در محله توحیدها
⚜️فرعی بسیار دنج و مسکونی
⚜️12متر تراس قابل چیدمان
⚜️2خواب مستر
⚜️متریال درجه یک
⚜️لابی شیک
⚜️ارتفاع سقف 3/30
⚜️تحویل برج 4
❗️فقط طبقه اول و دوم باقیمانده برای فروش❗️
✅️
⚜️غرق آفتاب و دید مشجر
_________________________________________
✅️برای دریافت فیلم پروژه با من تماس بگیرید
☎️مشاور قدیمی منطقه:سپهر