تائید
فروش مسکونیآپارتمانشهرک غرب توحید ها 150 متر تک واحدی

شهرک غرب توحید ها 150 متر تک واحدی

1 هفته پیش در دریا

متراژ
150
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏70,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏466,666,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
شهرک غرب
توحیدها
150 متر تک واحدی
نوساز کلید نخورده
سازه شیک و مدرن
متریال درجه یک
خیابان عریض و خلوت

پذیرایی بزرگ و دلباز با ارتفاع سقف بالا
3خواب بزرگ +مستر
فوقالعاده خوش نقشه بدون پرتی
مالک فروشنده واقعی

واحدهای مشابه موجود است
150 متر درختی 2 پارکینگ سندی متری 450

مشاور شما خانم جواهریان