تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاشهرک غرب فروش ویلایی

شهرک غرب فروش ویلایی

1 روز پیش در شهرک غرب

متراژ
700
ساخت
1385
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
750
قیمت کل
‏515,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏686,666,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
☑️750 متر زمین
☑️700 متر بنا بازسازی شده
☑️لوکیشن تاپ و دنج
☑️جای پارک فراوان و محدوده ملک
☑️مناسب سکونت و استفاده اداری برای شرکتها و مراکز اموزشی و مراکز درمانی

☑️قیمت قابل مذاکره و منعطف

✔️و موارد دیگر با سلایق و مبالغ متفاوت
✔️مرتضی غیبی مشاور تخصصی خرید و اجاره ویلا در شهرک غرب