تائید
فروش مسکونیآپارتمانشهرک فجر 125متر 2خواب بهترین فاز شهرک

شهرک فجر 125متر 2خواب بهترین فاز شهرک

2 هفته پیش در ورامین

متراژ
125
ساخت
1404
قیمت کل
‏8,875,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏71,000,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
سرمایش
داکت اسپلیت
125متر 2خواب
✓ تاپ لوکیشن شهرک
✓ دسترسی راحت به خیابان اصلی و مراکز خرید
✓ نورگیر خطی رو به آفتاب
✓ سالن یه تیکه، پرده خور سرتاسری
✓ دو خواب تخت خور دونفره
✓ تراس بزرگ و کاربردی
✓ فضای خصوصی تفکیکی

سند در دست اقدام که مبلغی نزد خریدار باقی میماند.

✨ خانه ای برای امروز، میراثی برای فردا ✨
امور ملکی خود را به ما بسپارید
نشانی دفتر: بلوار باهنر، ده متری میری

• املاک میراث •