تائید
فروش مسکونیآپارتمانشهرک کوثر 92متر/ مجتمع محیا/ فول دیزاین

شهرک کوثر 92متر/ مجتمع محیا/ فول دیزاین

1 روز پیش در اراک

متراژ
92
ساخت
1404
قیمت کل
‏7,580,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏82,391,000 تومان
طبقه
6
به نام خدا....
93متر مجتمع محیا..

✔️این آپارتمان همونیه که دنبالشی ✔️

کابینت های گلاس درجه 1/کولرگازی 30000 /
کناف کاری کامل با نور پردازی/
سرویس فرنگی/ ایرانی/ گاز صفحه ای /
پارکینگ اختصاصی مسقف/ انباری اختصاصی/
خلاصه بینظیره واقعا/
فروشنده واقعی هست فقط فوری فوری
-------------------
♦️املاک و مستغلات سعید اکبری ♦️

✔️آدرس دفتر املاک داخل خود شهرک کوثرسردشت ورودی صدرا املاک سعیداکبری