ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
شهید عراقی / همیشه بهار غربی /3خواب /کلید نخورده
شهید عراقی / همیشه بهار غربی /3خواب /کلید نخورده
2 روز پیش در پاسداران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
135
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
45,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
339,259,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜️شهید عراقی کوچه همیشه بهار ملک کلید نخورده متریال برند بازدید مساوی خرید
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
⚜️4طبقه ، دو واحدی ، طبقه دوم
⚜️135متر ، 3خواب (1مستر)
⚜️پارکینگ سندی
⚜️تراس کاربردی و قابل چیدمان
⚜️سرمایشی و گرمایشی هواساز
⚜️کابینت هایگلاس
⚜️سرویس ایرانی و فرنگی
⚜️آکواریومی از نور و آفتاب شمال و جنوب
⚜️سالن با پنجره های قدی و پرده خور
⚜️ قابل اجاره ، مالک به مبلغ 6 میلیارد رهن
⚜️نقدینگی جهت خرید فقط 44،000،000،000
⚜️سند تک برگ
⚜️ فروشنده واقعی
⚜️ تماس 24 ساعته
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
⚜️تخفیف عالی هنگام عقد قرارداد
⚜️کارشناس فروش VIP :عرفانی
⚜️دپارتمان بزرگ املاک شایگان
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت