تائید
فروش مسکونیآپارتمانشهیدعراقی*245متر*3خواب /نیمه فرنیش

شهیدعراقی*245متر*3خواب /نیمه فرنیش

11 ساعت پیش در سیدخندان

متراژ
245
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏109,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏444,897,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
5
◼️◼️◼️امــلاڪ بــزرگـ ـ مــاکان◼️◼️◼️◼️
◼️◼️بـزرگترین و حـرفـه ای ترین در منطقـہ◼️◼️

◼️◼️ضـلـع جـنـوب شرقے میـدان هــروی ◼️◼️

//////////////////////////////////
▫️245متر
▫️3خواب
▫️امکانات کامل
▫️تاپ لوکیشن
▫️فرعی دنج مشجر
▫️روف اختصاصی هر واحد
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
فایل های لوکس و مشابه در تماس تلفنی
===================≈=======

❌️ کارشناس رسمی امور ملکی در منطقه 4❌️
مهندس علیرضا زارع
6 3 9
6 7
8 7
3 5 7