تائید
فروش مسکونیآپارتمانشکار ترین واحد فول / پارکینگ / آسانسور

شکار ترین واحد فول / پارکینگ / آسانسور

1 هفته پیش در سمرقند

متراژ
90
ساخت
1404
قیمت کل
‏5,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏61,666,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام خدمت همشهریان عزیزم

((خانه عالی عالی عالی شکار شکار شکار شکار فوری))

⚜️واحد 90 متری فول
⚜️صفر 405
⚜️نما سنگ و نورپردازی
⚜️دارای 2 خواب
⚜️لوکیشن عالی عالی عالی قوی
⚜️روبه رو پارک بسیار سر سبز
⚜️پارکینگ
⚜️آسانسور
⚜️انباری

عزیزان مورد به شدت به شدت به شدت شکار لوکیشن بسیار بسیار بسیار قوی فقط از کل مجموعه یک واحد مونده دیگه هیچی نیست⚡️⚡️⚡️

فقط تماس
رحیمی