تائید
فروش مسکونیآپارتمانشیراز شمالی 123 متر 2 خوابه با قدرلسهم

شیراز شمالی 123 متر 2 خوابه با قدرلسهم

14 ساعت پیش در ونک

متراژ
123
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏31,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏252,032,000 تومان
طبقه
1
سلام

اپارتمان در شیراز شمالی

بهترین ودنج ترین کوچه

فروشنده واقعی

123 متر 2 خوابه در 505 متر زمین

پارکینگ انباری بدون اسانسور

واحد طبقه اول روی همکف

15 تا پله تا در واحد

نور ونقشه عالی

مشاور شما جعفری