تائید
فروش مسکونیآپارتمانصفر کلید نخورده فوق لوکس

صفر کلید نخورده فوق لوکس

11 ساعت پیش در فاز یک

متراژ
138
ساخت
1405
قیمت کل
‏100,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏724,637,000 تومان
طبقه
3
(جهت اطلاع از قیمت پیشنهادی تماس بگیرید)
اپارتمان 138 متری دو خواب
نوساز_شخصی ساز_کلید اماده ی تحویل
یک خواب مستر
مشاعات تماما اسلب
لابی بی نظیر
پلان کاملا مهندسی
انتن و اینترنت مرکزی
لاندری روم
لوکیشن فوق العاده_دسترسی ب کلیه امکانات رفاهی
سند تک برگ اماده ی انتقال ب غیر

با املاک همکاری نداریم لطفا تماس نگیرید