ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
صیاد/127متری/نقشه ی فوق العاده بدون پرتی
صیاد/127متری/نقشه ی فوق العاده بدون پرتی
6 ساعت پیش در گرگان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
127
ساخت
1404
قیمت کل
10,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
80,314,000 تومان
طبقه
2
فرصتی خاص و تکرارنشدنی در صیاد شیرازی!
واحد 127 متری، 2 خوابه، خوش نقشه و دلباز
املاک رابین
همین حالا تماس بگیرید؛ قبل از اینکه این فرصت از دست بره
✨ مشاوره صادقانه، تخصصی و حرفه ای در خدمت شما
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت