تائید
فروش مسکونیآپارتمانصیاد اپارتمان 92 متری شیک

صیاد اپارتمان 92 متری شیک

2 ساعت پیش در آب و برق

متراژ
92
ساخت
1391
قیمت کل
‏9,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏101,086,000 تومان
طبقه
1
با احترام همکاری نداریم
خوش نقشه
قابلیت دریافت وام
مبلغ 850 تا 1 سال در رهن میباشد
مناسب سرمایه گزاری
تخلیه
کلید موجود میباشد