ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
صیادفرد /مشاعات رویایی با امنیت 24 ساعته
صیادفرد /مشاعات رویایی با امنیت 24 ساعته
2 هفته پیش در گرگان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
127
ساخت
1392
قیمت کل
10,160,000,000 تومان
قیمت هر متر
80,000,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
127 متر در مجموعه ای خاص و لاکچری | مشاعات استثنایی ✨
اگر به دنبال یک آپارتمان متفاوت، فول بازسازی و آماده سکونت هستید،
این واحد 127 متری می تونه همون گزینه ای باشه که دنبالشید
سال ساخت: 1392
دوربین در تمام حیاط و ساختمان
نگهبانی 24 ساعته ♂️
منبع آب 20هزار لیتری
قیمت فوق العاده عالی
فروشنده واقعی و آماده معامله
با توجه به قیمت فعلی و امکانات کم نظیر این مجموعه،
اگر به موقع اقدام نکنید احتمالاً ملک خیلی زود به فروش می رسه.
برای بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
کارشناس شما: ستار خدادوست
دفتر املاک رابین
آدرس :سر نبش صیاد 36
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت