تائید
فروش مسکونیآپارتمانطبقه دربهترین لوکیشن لنگرود سه خواب

طبقه دربهترین لوکیشن لنگرود سه خواب

2 هفته پیش در لنگرود

متراژ
125
ساخت
1404
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏9,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏74,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
3
طبقه در بهترین لوکیشن لنگرود سه خواب

#کد_ملک_2299

125 متر
طبقه اول
کلا سه طبقه سه واحد
تحویل 3 ماهه
نزدیک خیابان اصلی
نصبیجات همگی در زمان تحویل نصب و تحویل خریدار داده میشود
دارای پارکینگ و انباری

⚪⚪⚪⚪⚪⚪⚪

با آرزوی سلامتی برای همه دوستان

املاک لنگرود مفتخر است با تخصص و سابقه بالا در زمینه املاک و با فایلینگ قوی شمارا در انتخاب ملک مشاوره و راهنمایی کرده و گزینه مناسب را به شما معرفی کند.

((برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت با شماره ی ثبت شده در آگهی تماس بگیرید ))
❗️پیام پاسخ داده نمی شود❗️

((فروش ملک در کوتاهترین زمان ممکن))

جهت کارشناسی و فروش ملک خود با ما در تماس باشید

مهندس مهیار پورحسینی