ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
ظفر 110متر2خ *قلب پیوندی *فول امکانات *قدرالسهمی
ظفر 110متر2خ *قلب پیوندی *فول امکانات *قدرالسهمی
6 روز پیش در ظفر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
105
ساخت
1375
قیمت کل
30,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
285,714,000 تومان
تعداد کل طبقات
4
بنام یگانه معمار هستی♻️
⚜️ صفر تا صد خریدتون ، کنار شما هستیم ⚜️
⚜️ رضایت شما موفقیت ماست ⚜️
⬅️ فایل شخصی ➡️
✨ حدود 105متر 2خواب / فول امکانات
✨ سرتاسر پنجره / خطی رو به آفتاب جنوب
✨️ پارکینگ سندی باکس / انباری / بالکن کاربردی
✨️ خوش نقشه / پلان تفکیکی/نشیمن و TvRoom
✨ ورودی️ حیاط بزرگ و مشجر / لابی / سرایدارمقیم
✨️ تاپ لوکیشن ظفر/دسترسی عالی به شاه راههای اصلی
⭕️مبلغ کل 30میلیارد - 3میلیارد رهن واحد توسط تیم ما برای شما⭕️
برای دریافت اطلاعات تکمیلی لطفا تماس بگیرید ☎️
✅️بازدید همه روزه با هماهنگی
خانم مایا ✔️
↙️ ️مشاور و کارگزار امورملکی شما
در منطقه 3 ( ظفر-میرداماد-قلهک-قبا ) ↘️
️ ⚡️قویترین فایلینگ منطقه متناسب با سلیقه و بودجه شما⚡️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت