تائید
فروش مسکونیآپارتمانظفر 110متر2خواب نوساز خوش نقشه (2پارکینگ)

ظفر 110متر2خواب نوساز خوش نقشه (2پارکینگ)

1 روز پیش در ظفر

متراژ
110
ساخت
1404
قیمت کل
‏31,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏281,818,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
***فروش آپارتمان نوساز 110 متری***

✨ ویژگی های کلیدی:
• متراژ: 110 متر | 2 خواب استاندارد نوگیر
• آشپزخانه: شیک ودلباز و پرکابینت
• نورگیری: فوق العاده غرق نور
• نقشه: هوشمند و کاربردی بدون پرتی
• سازنده: خوش نام و معتبر متریال ممتاز
• پارکینگ: 2 عدد سندی
• ورودی از لابی مبله
• لوکیشن: دسترسی سریع به مراکز خرید و خیابان های اصلی و مترو

(مالک فروشنده واقعی)

⚜️مشاورین املاک مسکن گستر⚜️(شعبه مرکزی)
✔️✔️مشاورشما :امیر ثابت✔️✔️
8 صبح تا 2 بامداد پاسخگو هستم